facebook
Dzwoń na Skype
Kanał RSS
Życzenia Świąteczne


2010-08-06

Z kosmetykami im do twarzy

Z kosmetykami im do twarzy

Zaprojektowany przez Code13 sklep internetowy expert-kosmetyki.pl po pierwszym miesiącu funkcjonowania zyskał ponad 40 klientów!


Cieszy nas niezmiernie fakt, że zaproponowana przez Code13 koncepcja sklepu internetowego z kosmetykami www.expert-kosmetyki.pl okazała się strzałem w dziesiątkę. Projektując wspomniany e-commerce, skupiliśmy się przede wszystkim na targecie kobiet w wieku 30+, średnio i dobrze usytuowanych. Nie wywarzaliśmy otwartych drzwi i postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania w polskim e-commerce. Standardowe położenie koszyka w prawym górnym rogu, tzw. mieszane menu z opcją filtrowania, pełna integracja z serwisem www.platnosci.pl oraz zaimplementowanie części społecznościowej na Facebooku to, naszym zdaniem, największe asy wspomnianego sklepu.

Kolorystyka sklepu została dobrana tak, że jej poszczególne elementy "nie gryzą się" ze sobą, a subtelna czerwień dodaje serwisowi dynamiki. Natomiast dzięki urokliwej stopce, udało nam się zaoszczędzić sporo miejsca w górnym menu, przez co jest ono znacznie bardziej przejrzyste.

Co prawda jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jeśli w takim tempie będzie przybywać sklepowi klientów, to niebawem może im zabraknąć towaru w magazynie :)

Zresztą, cóż tu się rozwodzić, oceńcie sami: www.expert-kosmetyki.pl
Inne z kategorii Sklepy internetowe