facebook
Dzwoń na Skype
Kanał RSS
Życzenia Świąteczne


2010-07-14

Strona internetowa prawdę Ci powie

Strona internetowa prawdę Ci powie
Pokaż mi swoją stronę internetową, a powiem Ci, kim jesteś. Tak zwykło się mawiać w światku e-marketingu. Dziś, gdy ponad połowa Polaków korzysta z dostępu do sieci, słowa te wydają się nabierać nowej mocy.

Jeszcze kilka lat temu, strona internetowa traktowana była w kategoriach dobra luksusowego, na które mogli sobie pozwolić tylko Ci najwięksi. Teraz jest zupełnie inaczej. Jeśli nie masz własnej strony, to po prostu nie istniejesz!

Według badań przeprowadzonych przez SMG/KRC na zlecenie Google z 2009 roku, jedynie 47% małych i średnich firm posiada własną stronę internetową. To zaskakująco mało, zważywszy, że blisko 93% przedsiębiorstw posiada dostęp do sieci. Skąd ten paradoks? Można domniemywać, że Polacy wciąż nie zdają sobie sprawy z wagi działań promocyjnych w Internecie lub nie wiedzą, jak się za to zabrać.

Pewien przedsiębiorca powiedział mi kiedyś, że dla niego każdy nieodebrany telefon oznacza zlecenie, które właśnie przeszło mu koło nosa. Może zatem powinniśmy przełożyć tą maksymę również na grunt odwiedzin naszej strony www?Inne z kategorii Strony internetowe