facebook
Dzwoń na Skype
Kanał RSS
Życzenia Świąteczne


2010-12-16

Diabeł w sklepie internetowym

Diabeł w sklepie internetowym
Nie kupiliście jeszcze prezentów a wasza niechęć do banalnych upominków jest bezwzględna. Natychmiast zajrzyjcie na www.kooperatywa.org.pl!

Kooperatywa.org.pl to sklep inny niż wszystkie. Oferuje prace niepełnosprawnych artystów i rękodzieło wytwarzane w ramach terapii poprzez sztukę. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży obrazów, ceramiki, biżuterii i wielu innych niepowtarzalnych przedmiotów w całości przeznaczane są na wsparcie osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym.
 
Co ciekawego można znaleźć w rzeczonym sklepie. Mimo zbliżających się świąt nas urzekła praca o jednoznacznie nieświątecznym tytule - "W piekle". To nią ilustrujemy niniejszy tekst. Przedstawione na obrazku diabły, jak to często z niegodziwcami bywa, mają niezwykle dużo uroku. Sytuacja, w której się znajdują jest jednak umiarkowanie komfortowa. Być może dlatego na ich posępnych obliczach rysuje się subtelny i szyderczy sceptycyzm.

Kto nie chce kusić złego zawsze może postawić na stale obecne w ofercie sklepu anioły z ceramiki. Jest też propozycja dla tych, którzy pragną zagwarantować sobie święta w klimacie optymizmu i bezpieczeństwa - cykl bajecznie kolorowych obrazów inspirowanych motywami biblijnymi.
 
Kooperatywa.org.pl to sklep internetowy przygotowany przez załogę Code13. Na skutek pewnej dozy próżności zachęcamy także do odwiedzania innych sklepów, które za naszą sprawą powstały w tym roku: www.expert-kosmetyki.pl i www.alelazienka.pl.Inne z kategorii Sklepy internetowe