facebook
Dzwoń na Skype
Kanał RSS
Życzenia Świąteczne
1 2 3 42013-10-03

Z czego jesteśmy w stanie zrezygnować aby być „połączonym” ?

 

Z czego jesteśmy w stanie zrezygnować aby być „połączonym” ?

Jeśli to przyszłość technologii się ziści, byłbyś w stanie poświęcić własny komfort nosząc to cały czas? Glove One jest poręcznym mobilnym urządzeniem komunikacyjnym dzięki, któremu można nawiązywać połączenia z innymi. Celem tego projektu nie jest projektowanie przyszłych innowacji, ale skłonienie do pytań,  jakie rzeczy jesteś w stanie poświęcić, aby uczestniczyć w technologii i mediach społecznościowych. Technologia delikatnie przedstawia na nieskuteczny obiekt, abyśmy mogli zweryfikować swoje poglądy. Jeśli chcesz skorzystać z Glove One, to oznacza, że ​musisz częściowo rezygnować ze swojej ręki.

line

2013-09-19

″No Cyrus″ odpowiedź Google Chrome na Miley Cyrus.

 

″No Cyrus″  odpowiedź Google Chrome na Miley Cyrus.

Jak robić tak, żeby przestać być bombardowanym informacjami o których nie chcemy czytać  takich jak np.nagość na cementowej kuli,ostatni występ Miley Cyrus  lub co porabia Kim Kardashian?

line

2013-07-08

Wszystko zaczyna się od oka

 

Wszystko zaczyna się od oka Kategoria sztuki ilustracyjnej wykorzystująca diagramy, mapki, wykresy itp. w celu uwidocznienia skali i struktury określonych zjawisk... tyle o infografice można dowiedzieć się ze Słownika Języka Polskiego.

line

2013-06-15

Ale kino!

 

Ale kino! - Proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałam - stwierdza inżynier Mamoń, grany przez Zdzisława Maklakiewicza w kultowym "Rejsie".

line

2012-08-23

Tak szybko odchodzą

 

Tak szybko odchodzą Gasną cichutko, niezauważenie i w całkowitym zapomnieniu… a właściwie na skutek zapomnienia i porzucenia przez użytkowników.

line1 2 3 4