facebook
Dzwoń na Skype
Kanał RSS
Życzenia Świąteczne
1 2 3 4 162014-01-15

Zmierzch pecetów?

 

Zmierzch pecetów? Analitycy wieszczą trudne czasy dla producentów komputerów stacjonarnych – ich sprzedaż spadła do poziomu z roku 2009. Czy to oznacza koniec popularnych pecetów?

line

2013-12-04

Dron czy listonosz

 

Dron czy listonosz

Drony, to bezzałogowe statki powietrzne. Do tej pory z przerażeniem wypatrywali ich wrogowie USA. To siły zbrojne tego państwa wykorzystują je najchętniej. Niedługo będą ich także wypatrywali klienci sklepów internetowych.

line

2013-11-16

Jest taki dzień

 

Jest taki dzień Okres przedświąteczny to gorący czas w handlu internetowym. W tym roku gorączka zacznie się 2 grudnia - dniu darmowej dostawy.

line

2013-11-06

Drogi mikroblog

 

Drogi mikroblog 140 znaków, 230 milionów aktywnych użytkowników, 500 milionów wiadomości dziennie... i wycena przed debiutem giełdowym na poziomie 11 miliardów dolarów.

line

2013-10-03

Z czego jesteśmy w stanie zrezygnować aby być „połączonym” ?

 

Z czego jesteśmy w stanie zrezygnować aby być „połączonym” ?

Jeśli to przyszłość technologii się ziści, byłbyś w stanie poświęcić własny komfort nosząc to cały czas? Glove One jest poręcznym mobilnym urządzeniem komunikacyjnym dzięki, któremu można nawiązywać połączenia z innymi. Celem tego projektu nie jest projektowanie przyszłych innowacji, ale skłonienie do pytań,  jakie rzeczy jesteś w stanie poświęcić, aby uczestniczyć w technologii i mediach społecznościowych. Technologia delikatnie przedstawia na nieskuteczny obiekt, abyśmy mogli zweryfikować swoje poglądy. Jeśli chcesz skorzystać z Glove One, to oznacza, że ​musisz częściowo rezygnować ze swojej ręki.

line1 2 3 4 16