facebook
Dzwoń na Skype
Kanał RSS
Życzenia Świąteczne


2011-02-01

Strona na iPhone'a

Strona na iPhone'a
Posiadacze iPhone'ów i iPadów często uznawani są za gadżeciarzy pozbawionych uczuć wyższych. Ta krzywdząca opinia skłoniła nas do przygotowania specjalnie dla nich nowej strony code13.pl.

Mobilna wersja www.code13.pl zaprojektowana z myślą o użytkownikach iPhone'a dostępna jest od kilku dni. Na razie w wersji "beta", ale najważniejsze, że działa. I to pięknie działa.

Nowy serwis automatycznie wykrywa produkt firmy Apple. Wersja przełącza się sama, gdy użytkownik korzysta z telefonu. Strona pojawia się na ekranie iPhone'a w nowej, uproszczonej szacie graficznej, a jej treść zaciągana jest w całości z właściwej strony code13.pl.

Rozmiar serwisu dostostosowany został do wyświetlacza iPhone'a. Interfejs jest łatwy w obsłudze przy pomocy palca. Prosta, intuicyjna nawigacja z czytelnym menu w postaci pionowo ułożonych bloków umożliwia sprawne poruszanie się w serwisie. Lekka grafika nie naraża na koszty użytkowników rozliczających się z operatorami sieci komórkowych według ilości przesłanych danych.

Szaleństwo związane z popularnością iPhone'a jeszcze do Polski nie dotarło. Nie znaczy to, że nie dostrzegamy wzrostu zapotrzebowania na aplikacje, które sprawnie współpracowałyby z nowymi produktami firmy Apple. Zresztą nie tylko tej firmy, a wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Zainteresowanych zapraszamy ;-)
Inne z kategorii Trendy